Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie różne wersje DEMO naszego programu do zamawiania posiłków. Wersje różnią się kolorem oraz zawartością testowej bazy danych. W zależności od wersji, którą Państwo wybiorą należy użyć odpowiedniego użytkownika i hasło.

Użytkownicy dla strony system4catering.pl to:
demo1@system4catering.pl do demo5@system4catering.pl

Użytkownicy dla strony systemcatering.pl to:
demo1@systemcatering.pl do demo5@systemcatering.pl

Hasło w obydwu przypadkach to: DemoDemo
Aby sprawdzić jak działa mechanizm doładowania konta, należy wybrać sposób płatności Przelew, wybrać bank, a następnie wcisnąć przycisk Pozytywna autoryzacja.

System 4 Catering

Wymienione powyżej funkcje, możemy dla Państwa dowolnie personalizować i wybrać te, które są dla Państwa najbardziej interesujące a System4Catering pozostałą pracę wykona za Ciebie.

umów się na rozmowę

skontaktuj się z nami

kom: +48 782 998 021

kom:+48 696 450 563

MICRO-RES Sp. z o.o. sp.j.
ul. Lubelska 29
35-233 Rzeszów
NIP: 813 319 40 59
e-mail: marketing@microres.pl

Napisz do nas
  Klikając „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICRO-RES Sp. z o.o. sp.j., ul. Lubelska 29, 35-233 Rzeszów, w celu przygotowania i udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w zakresie mojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Jestem świadomy/świadoma, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a udzieloną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.

  Jestem świadomy/świadoma, że wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz). Dowiedz się wiecej…..

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search