NASZA HISTORIA

Firma powstała w 1991 roku i od początku zajmowała się sprzedażą oraz serwisem wag, elektronicznych kas rejestrujących ( jeszcze wtedy niefiskalnych), metkownic, krajalnic i innych elementów wyposażenia sklepów. Pierwotnie firma nosiła nazwę MIKRO i mieściła się w Rzeszowie przy ul. Pułaskiego 7.

W roku 1993 uruchomiliśmy własny punkt legalizacji wag. Od tego momentu legalizacja naprawianych przez nas wag odbywa się w naszym serwisie.

Rok 1994 to rok wprowadzenia przepisów dotyczących kas fiskalnych – staliśmy się liderem na Podkarpaciu w zakresie sprzedaży i instalacji kas fiskalnych.

W roku 1997 firma zmieniła swoją lokalizację na ul. Lubelską 29 w Rzeszowie, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego. W tym okresie czasu rozbudowaliśmy siedzibę firmy oraz zmieniliśmy nazwę na MICRO-RES. Aktualnie dysponujemy dwoma budynkami o łącznej powierzchni ok. 700 m² oraz dużym parkingiem z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz do autostrady A4.

W latach 1998 – 2003 nastąpił dynamiczny rozwój informatycznych systemów sprzedaży. W tym czasie wykonaliśmy około 300 wdrożeń autorskiego systemu sprzedaży ElektroMi.

Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój firmy zarówno w zakresie przychodów jak i poszerzenia zakresu naszej działalności.

Rozbudowaliśmy portfolio świadczonych usług o serwis i legalizację wag samochodowych oraz projektowanie i oprogramowanie systemów wagowych.

MICRO-RES TERAZ

Tworzymy dedykowane oprogramowanie na zamówienie klienta. Specjalizujemy się w bazach danych, programach komunikacyjnych do wielu rodzajów urządzeń oraz integracji różnych, istniejących systemów informatycznych.

W roku 2005 stworzyliśmy dla firmy Posnet sprawdzarkę cen Veri Basic współpracującą w trybie on-line z dowolnym źródłem danych.

Wraz z rozwojem multimediów i urządzeń dotykowych, w roku 2012, skonstruowaliśmy i wprowadziliśmy do sprzedaży multimedialną sprawdzarkę cen WeriOn oraz towarzyszący mu System Wspomagania Sprzedaży WeriOn.

W roku 2015 wprowadziliśmy na rynek nowy model sprawdzarki, dedykowanej dla klienta Decathlon, wyposażonej w moduł umożliwiający rozbudowę o technologię identyfikacji towarów RFID.

Rok 2017 to wprowadzenie na rynek nowego modelu sprawdzarki WeriOn oraz nowatorskiego rozwiązania pod nazwą „mobilny system wydruku etykiet na półki”.

Kolejne nowatorskie projekty w przygotowaniu.

NASI KLIENCI

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search