uniwersalne i elastyczne rozwiązanie

Digital Signage

WeriOn TV-Box to wszechstronny, uniwersalny i elastyczny system digital signage pozwalająca na zdalne zarządzanie emitowaną treścią, sprzętem, oraz oprogramowaniem.

Oprogramowanie WeriOn digital signage, pozwala osobom, odpowiedzialnym za dodawanie, aktualizację i wyświetlanie treści reklamowych, na zarządzanie tym procesem z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

System WeriOn TV-Box jest niezależny od rodzaju i typu zastosowanego ekranu ze złączem HDMI.

rozwiązanie digital signage

dwa warianty współpracy

tv-box-i-program-2-508x508

Jeżeli masz monitor lub TV

 

Posiadasz zakupione wcześniej monitor lub TV – kup u nas TV-Box z zainstalowanym oprogramowaniem WeriOn digital signage i podłącz do Twojego ekranu ze złączem HDMI

tv-box-program-i-telewizor-5-508x508

Jeżeli zaczynasz projekt digital signage od 0

 

Rozpoczynasz projekt Digital Signage od ZERA – u nas kompleksowo zakupisz łatwy w montażu zestaw Monitor TV / TV-Box / WeriOn Digital Signage.

digital signage

zobacz jak
to działa

WeriOn TV-Box Digital Signage

zintegrowane zarządzanie
monitorami reklamowymi

PRZYGOTOWANIE
TREŚCI

WeriOn TV-Box Digital Signage umożliwia generowanie i publikowanie treści multimedialnych. Automatyzacja tego procesu w połączeniu z pobieraniem danych o aktualnych i archiwalnych cenach (np. najniższa cena z ostatnich 30 dni) z lokalnych systemów sprzedaży, minimalizuje rolę grafika i informatyka w całym procesie.

PLANOWANIE
HARMONOGRAMÓW

Planuj wyświetlanie informacji wg kalendarza. WeriOn digital signage daje nieograniczone możliwości planowania. Inna treść reklamy w każdy dzień, w każdej minucie – to już nie problem a konieczność. Decyduj zdalnie gdzie i jak ma się zmienić harmonogram, bez angażowania Twojego działu informatyki.

ZARZĄDZANIE
TREŚCIĄ

Publikuj animowane/generowane banery, zdjęcia, filmy. Zarządzaj publikacjami w każdym momencie z dowolnego miejsca na ziemi. Ustaw automatyczne zaciąganie treści cyfrowych na TV-Box w godzinach nocnych, aby nie obciążać sklepowego łącza internetowego lub wprowadź zmianę natychmiast.

STATYSTYKI
MONITOROWANIE

Już nie musisz się obawiać ze któryś monitor nie działa a ty nic o tym nie wiesz. Nasze rozwiązanie poinformuje cię o braku połączenia konkretnego monitora z serwerem WeriOn, a zestawienia miesięczne ilości godzin emisji danej reklamy na Twoich monitorach, gwarantują ci zyski i umożliwią prawidłowe rozliczanie finansowe z reklamodawcami.

RÓŻNORODNE EKRANY
TO NIE PROBLEM

Nasz system Digital Signage pozwala na sterowanie wieloma typami wyświetlaczy o różnych wymiarach. Nie jest ważne czy będzie to TV, monitor reklamowy, ekrany led – WeriOn TV-Box Digital Signage współpracuje ze wszystkimi nośnikami cyfrowymi wyposażonymi w złącze HDMI. Posiadasz jakieś ekrany, dołącz nasz TV-Box, ciesz się zdalnie zarządzaną reklamą multimedialną w Twoich placówkach.

jak działa

łatwa instalacja
WeriOn TV-Box Digital Signage

Instalacja

Zakupiony od nas TV-Box zawiera zainstalowane i skonfigurowane oprogramowanie WeriOn. Ponadto otrzymasz login i hasło do panelu administracyjnego, kabel HDMI, pilot, zasilacz.

Podłączenie

Połącz TV-Box z zasilaniem i internetem. Kablem HDMI połącz TV-Box z ekranem.

Logowanie

Zaloguj się na swoim komputerze do panelu administracyjnego na naszej stronie internetowej w zakładce strefa klienta werion.pl/strefa-klienta.

Gotowe

Teraz możesz już tworzyć harmonogramy, dodawać i wysyłać treści reklamowe na każdym TV-Box przypisany do Twojego konto logowania.

DIGITAL SIGNAGE
MOŻLIWOŚCI MARKETINGOWE

STREFY EKRANU

Ekran może być dzielony na obszary/strefy, w których będą wyświetlane treści z niezależnych różnych źródeł oraz budowanych dynamicznie event-ów

ZASTOSOWANIE:

W pierwszej strefie wyświetlamy np. informacje o promocji dostępnej w M/platform z ceną promocyjną oraz starą ceną, która jest pobierana bezpośrednio z lokalnej bazy sprzedażowej sklepu. W drugiej strefie możemy wyświetlać np. opinie klientów sklepu internetowego o produkcie. W kolejnej strefie wyświetlamy np. informacje o produktach powiązanych z głównym produktem promowanym. U dołu ekranu przewija się pasek scroll z pilnymi informacjami. Ilość stref może być dowolnie modyfikowana i dostosowana do Państwa wymagań. Istnieje również możliwość zastosowania mechanizmów AI do wyświetlania informacji o produktach, które miały największa sprzedaż w poprzednich latach w tym samym okresie/dniu/dacie/godzinie.

POBIERANIE ZEWNĘTRZNYCH
DANYCH

Rozwiązanie WeriOn-TVBOX digital signage może pobierać różne zewnętrzne komponenty czerpiąc dane z różnych źródeł/baz danych w czasie rzeczywistym.

ZASTOSOWANIE:

Jeżeli chciałbyś pokazać informacje promocyjne swoich produktów, a nie posiadasz zdjęć produktów, możesz skorzystać z dostępnych w internecie baz danych zdjęć produktów. Wystarczy, że podłączymy się do Twojej sklepowej bazy towarowej gdzie zdeklarowane zostały promocje. Wykorzystując kod EAN promowanego produktu, pobierzemy nazwę, cenę promocyjną i poprzednią. Zaprezentujemy te i inne niezbędne dane na monitorze wraz z grafiką produktu pobraną z Internetu. Tak przygotowana promocja zostanie automatycznie przekazana do wybranych przez Ciebie monitorów zainstalowanych w dowolnej wybranej lokalizacji.
Bez udziału grafika i informatyka, bez dodatkowej pracy!

MARKETING
CZASU RZECZYWISTEGO

Mechanizmy AI zaimplementowane w naszym rozwiązaniu umożliwiają również parametryzowanie wyświetlanej treści w zależności od różnych zmieniających się czynników, co bezpośrednio wpływa na wzrost sprzedaży produktów promowanych. Content na ekranach można dopasować do konkretnych zmiennych danych.

ZASTOSOWANIE:

– Promocja grzanego wina i gorącej czekolady w zimne dni.
– Przed długim weekendem promujemy wielo-paki napojów i wędliny na grilla.

TREŚCI POWIĄZANE
PEŁNA KONTROLA

WerioOn TV-Box Digital Signage umożliwia emisję przygotowanych treści z dokładnością do pojedynczego monitora. Każdy monitor może mieść swój własny Content. WeriOn pozwala kontrolować każdy ekran z osobna lub/i łączyć je w grupy.

ZASTOSOWEANIE:

Na stoisku mięsnym wyświetlamy reklamy wędlin i produktów powiązanych. Przy kasach wyświetlamy reklamy produktów wysoko marżowych strefy przy kasowej. Przy wejściu do sklepu wyświetlamy promocje dnia, M/platform lub inne własne promocje lokalnych dostawców.

W ten sposób możemy również zarządzać całym contentem sieci sklepów (wszystkie stoiska mięsne w całej sieci wyświetlają to samo, a strefa przy kasowa przygotowany dla niej specjalny content). Jedno kliknięcie i wszystkie sklepy posiadają aktualną i dostosowaną reklamę. Twoje sklepy nad jeziorami wyświetlają ofertę centralną a dodatkowo informacje sprecyzowane pod dany region.

ZMIANY CONTENTU
W CZASIE RZECZYWISTYM

Możliwość zdalnego nanoszenia zmian contentu w czasie rzeczywistym, to jedna z głównych zalet WeriOn-TVBOX Digital Signage

ZASTOSOWANIE:

Możliwość dodania lub zmiany promocji we wszystkich punktach handlowych, umieszczenie pilnych informacji na pasku scroll, zmiana produktów powiązanych z produktami reklamowanymi – to wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Podgląd aktualnie wyświetlanego contentu, bilingi rzeczywistego czasu emisji contentu dostawcy, to cechy, które wyróżniają nasze rozwiązanie na tle konkurencji i dają Państwu możliwości uzyskania dodatkowego dochodu z opłat emisji reklam dostawców.

Wymienione powyżej funkcje, możemy dla Państwa spersonalizować i wybrać te, które są dla Państwa najbardziej interesujące a WeriOn TV-Box Digital Signage resztę pracy wykona za Ciebie.

PROPONOWANE

pakiety licencyjne oprogramowania

Dla od 1 do 5
playerów
800 zł netto szt

Dla od 6 do1 5
playerów
750 zł netto szt

Dla 15+
playerów
CENA NEGOCJOWANA

umów się na rozmowę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

kom: +48 782 998 021

 

MICRO-RES sp. z o.o. sp.j.
ul. Lubelska 29
35-233 Rzeszów
NIP: 813 319 40 59
e-mail: micro@microres.pl
  Klikając „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICRO-RES Sp. z o.o. sp.j., ul. Lubelska 29, 35-233 Rzeszów, w celu przygotowania i udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w zakresie mojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Jestem świadomy/świadoma, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a udzieloną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.

  Jestem świadomy/świadoma, że wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz). Dowiedz się wiecej…..

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search