System 4 Catering

Specjalistyczne narzędzie, dzięki któremu firma cateringowa usprawni swoja pracę i podniesie efektywność, uzyska dodatkowe oszczędności.

UNIWERSALNE I ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE

system 4 catering

Nasz system umożliwia automatyzację procesu zamawiania, przygotowywania i rozliczania posiłków dla firm i instytucji oraz wspiera wewnętrzne procesy obsługi firm cateringowych.
System4Catering – stworzony wspólnie z ekspertami z branży cateringowej.

UNIWERSALNE I ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE

system 4 catering

Nasz system umożliwia automatyzację procesu zamawiania, przygotowywania i rozliczania posiłków dla firm i instytucji oraz wspiera wewnętrzne procesy obsługi firm cateringowych.
 System4Catering – stworzony wspólnie z ekspertami z branży cateringowej.

mobilność

System4Catering został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby był nowoczesną i bezpieczną platformą.

Dla pracownika/klienta końcowego, dostęp do systemu jest realizowany w formie łatwej, przejrzystej i intuicyjnej aplikacji na telefon komórkowy lub przez przeglądarkę internetową.

Dostęp do systemu dla firmy cateringowej oraz zakładu pracy,
 jest możliwy z urządzenia z systemem Windows, posiadającego połączenie z Internetem i zainstalowaną aplikacją administracyjną.

integralność

Zamówienia złożone na platformie przez klientów, rejestrowane są automatycznie. Na bazie zamówień system tworzy zlecenia zbiorcze dla kuchni oraz planuje dostawy.

Nasz jednolity system obsługuje wszystkie procesy pojawiające się podczas realizacji zamówień klientów z uwzględnieniem liczby spakowanych i wydanych posiłków. Pozwala na automatyzację procesów i obsługę większej ilości zleceń w tym samym czasie.

informacja online

System4Catering umożliwia interakcję z klientem końcowym na każdym etapie przygotowania zamówienia.

Buduje bazę klientów, automatyzuje powiadomienia prezentując informacje w aplikacji zainstalowanej na telefonie. Informuje o przygotowaniu posiłku, jego dostawie, opłatach, składnikach, wartościach odżywczych i alergenach. Zapisuje pełną historię interakcji z każdym klientem dając równocześnie możliwość organizowania dedykowanych promocji.

automatyzacja

Najważniejszą cechą Systemu jest automatyzacja na każdym etapie przygotowania posiłków, dostawy, zamówień surowców, kalkulacji opłacalności, rozliczeń z klientem końcowym. Dostępne są narzędzia do budowania harmonogramów, zleceń dla kuchni, raportów dla firm zlecających oraz automatycznego generowania etykiet.

Dzięki automatyzacji System eliminuje błędy które mogą się pojawiać na każdym etapie procesu realizacji zamówień klientów, diametralnie skraca czas obsługi i wydawania posiłków przez stołówki i kantyny pracownicze.

Wymienione powyżej funkcje, możemy dla Państwa personalizować i wybrać te, które są dla Państwa najbardziej interesujące a System4Catering resztę pracy wykona za Ciebie.

ciągły rozwój systemu

funkcje i korzyści
system 4 catering

Aplikacja dla cateringu System4Catering to bogaty zestaw funkcji i rozwiązań z możliwością ich dowolnego dostosowania do konkretnych potrzeb. System4Catering to atrakcyjny wizualnie i użyteczny interfejs użytkownika oraz aplikacja mobilna dla klienta końcowego
(Windows, Android, iOS).

 

Zapewniamy ciągły rozwój systemu, zgodnie z potrzebami branży 
cateringowej, dzięki któremu

firma cateringowa

Planowanie

Zaplanuje dokładne menu na każdy dzień, uwzględniając informacje o tym, kiedy dany posiłek występował ostatnio, aby menu nie było monotonne.

Rentowność

Wyliczy rentowność posiłków i wyświetli stosowny komunikat, jeżeli foodcost przekroczy ustaloną wartość.

Informacje

Uzyska szczegółowy wykaz składników potrzebnych do wykonania wszystkich zamówionych posiłków na dany okres. Opis posiłku zawierać będzie szczegółowe informacje na temat jego receptury, składników, zawartości alergenów, wartości odżywczych.

Zamówienia

Uzyska podgląd wszystkich zamówionych posiłków przypisanych do każdej z firm z podziałem na stołówki, kantyny pracownicze oraz zmiany.

Opinie, oceny

Otrzyma zwrotną informację od klienta końcowego dzięki ocenom posiłków oraz ankietom.

Finanse

Otrzyma narzędzie do rozliczeń wydanych posiłków oraz ustalonych dopłat z firmą zlecającą taką usługę.

Promocje

Utworzy promocje oraz zrealizuje bonusy dla klienta.

Logistyka

Usprawni pakowanie i transport posiłków.

ciągły rozwój systemu

zakład pracy

Rozwiązanie dzięki któremu zakład pracy:

raporty

Uzyska raporty łatwe do zaimportowania przez systemy
kadrowo-płacowe.

dofinansowanie posiłków

Obsłuży proces dofinansowania do posiłków pracowników.
 W czasie rzeczywistym skontroluje wydane środki przeznaczone na dofinansowanie do posiłków.

obsługa wielu stołówek

Uzyska możliwość jednoczesnej obsługi wielu stołówek, kantyn pracowniczych i indywidualnej konfiguracji parametrów dla każdej z nich.

czas

Skróci czas obsługi 
pracowników zakładu.

opinie, oceny

Otrzyma zwrotną informację od pracownika o stopniu jego zadowolenia z usług firmy cateringowej.

zamówienia

Uzyska podgląd wszystkich zamówionych posiłków przypisanych do każdej z firm z podziałem na stołówki, kantyny pracownicze oraz zmiany.

ciągły rozwój systemu

klient cateringu

Rozwiązanie dla klienta końcowego, dzięki któremu:

menu

Wybierzesz z menu graficznego posiłki na każdy dzień, obejrzysz zdjęcia posiłków w trakcie zamawiania. Otrzymasz dokładne kwoty za posiłki, uwzględniające dofinansowanie od firmy w której pracujesz.

alergeny

Sprawdzisz zawartość alergenów i wartości odżywcze poszczególnych posiłków, a także ich skład.

promocje

Skorzystasz z promocji lub bonusów przy zamówieniu większej liczby posiłków (dodatkowe doładowanie konta).

finanse

Szybko doładujesz swoje konto – płatności on-line, sprawdzisz historię zamówień oraz rozliczeń finansowych.

jakość, opinie

Ocenisz posiłki wypełniając ankiety, zapiszesz ulubione posiłki.

czas

Zawsze dostaniesz posiłek na czas do punktu odbioru. Odbierzesz posiłki szybko dzięki karcie identyfikacyjnej – technologia RFID.

mobilność

Zamówisz posiłek z każdego miejsca na świecie korzystając z telefonu lub komputera.

System 4 Catering

Wymienione powyżej funkcje, możemy dla Państwa dowolnie personalizować i wybrać te, które są dla Państwa najbardziej interesujące a System4Catering pozostałą pracę wykona za Ciebie.

umów się na rozmowę

skontaktuj się z nami

kom: +48 782 998 021

kom:+48 696 450 563

MICRO-RES Sp. z o.o. sp.j.
ul. Lubelska 29
35-233 Rzeszów
NIP: 813 319 40 59
e-mail: marketing@microres.pl

Napisz do nas
  Klikając „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MICRO-RES Sp. z o.o. sp.j., ul. Lubelska 29, 35-233 Rzeszów, w celu przygotowania i udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w zakresie mojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Jestem świadomy/świadoma, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a udzieloną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.

  Jestem świadomy/świadoma, że wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz). Dowiedz się wiecej…..

  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search