Aktualności

M/Platform to platforma wielkich możliwości, zwiększ je z WeriOn TV-Box Digital Signage

 w Aktualności, Handel, M/platform, Oprogramowanie

Każdy właściciel sklepu detalicznego powinien rozważyć wykorzystanie M/platform jako platformy, która zapewni dodatkowe narzędzia niezbędne w codziennej nierównej walce z hipermarketami i wielkimi sieciami handlowymi. Przecież codzienne atrakcyjne promocje organizowane  przez hipermarkety odbierają Ci Klientów.

Aby temu zaradzić skorzystaj z rozwiązania M/platform, które daje możliwość uzyskania
ofert promocyjnych bezpośrednio od producentów FMCG, oraz umożliwia skorzystanie
z wielu atrakcyjnych usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu małe sklepy mogą  konkurować ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami franszyzowymi.

Tak własnie działa to rozwiązanie!

M/Platform to platforma wielkich możliwości

M/Platform to platforma, która tak jak wspomnieliśmy, pozwala na skuteczne konkurowanie małych sklepów z dużymi sieciami. Stronę merytoryczną rozwiązania zapewnia firma COMP S.A.

Aby zrealizować cel który przyświecał twórcom M/Platform i zainstalować rozwiązanie M/Platform  Promo+, należy zakupić np. kasę Novitus Next w wersji z kopią elektroniczną lub online, a także skaner.  Musisz również zapewnić, aby kasa posiadła dostęp do internetu i łączyła się z systemem sprzedażowym producenta. Dzięki temu uzyskujesz oferty promocyjne (cenowych, wielopaków, promocji czasowych itp.) bezpośrednio od producentów. W ramach programu lojalnościowego zyskujesz również dostęp do danych o klientach, ich zwyczajach zakupowych oraz samych promocjach. Dzięki temu producent ma informacje o sprzedaży (jaki produkt i kiedy sprzedano w ramach promocji), co umożliwia  realizację bardzo szybkich rozliczeń finansowych z Tobą.

Dodatkowe korzyści

Dzięki M/Platform przede wszystkim zwiększamy przychód sklepu, na który znaczący wpływ ma sprzedaż różnorodnych wielopaków. Klienci korzystający z promocji wydają w Twoim sklepie do 55 % więcej.  Twoja marża pozostaje na dotychczasowym satysfakcjonującym Cię poziomie i nie ponosisz kosztów dodatkowych za udział w m/platform promo+. System działa niezwykle skutecznie. Ty wybierasz, która promocja jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna. Dodatkowym atutem jest dostęp do materiałów promocyjnych w formie elektronicznej. To plakaty promocyjne i cenówki, które możesz wydrukować. Tutaj właśnie pojawia się miejsce na nasze zawarte w tytule „zwiększenie możliwości” M/platform. Używając rozwiązania Micro-Res WeriOn TV-Box Digital Signage, materiały graficzne przygotowane w mplatformie, zamiast wydruku, prezentowane są na monitorach umieszczonych w ważnych punktach sklepu w taki sposób, aby  zapewnić jak najlepszą oglądalność dla Klientów.

Teraz Twój klient na pewno nie przeoczy promocji.

Dostawcy organizujący promocje

Producenci udostępniający swoje promocje to: grupa Żywiec (m.in. piwa Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, EB, Tatra, Leżajsk, Dziki Sad), grupa Maspex (m.in. Tymbark, Kubuś, Łowicz, Caprio, Lubella, Kotlin, Tarczyn, Krakus) oraz browar Namysłów (piwo Namysłów, Zamkowe,Złoty Denar, Braniewo). W fazie testów znajduje się producent Coca-Cola HBC Polska, PEPSICO, CEDC, Hortex.

Więcej informacji na temat naszej oferty Micro-Res WeriOn TV-Box Digital Signage znajduje się tutaj. Artykuł na temat jednego z naszych wdrożeń w PSS Nidzica oraz opinia o rozwiązaniu i wdrożeniu znajduje się tutaj.

Przykładowa promocja poniżej.

Zapraszamy do kontaktu.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search