Aktualności

M/platform – WeriOn TV-Box Digital Signage – nowe możliwości promocji

 w Aktualności, Handel, M/platform, Oprogramowanie

Micro-Res promuje rozwiązania M/platform i rozbudowuje je w oparciu o własne rozwiązanie WeriOn TV-Box Digital Signage. Rozwiązanie WeriOn TV-Box Digital Signage, umożliwia emisje materiałów reklamowych przygotowanych w systemie M/platform.

Rozwiązanie oferowane przez mplatform daje możliwość uzyskania ofert promocyjnych bezpośrednio od producentów FMCG oraz umożliwia skorzystanie z wielu atrakcyjnych

usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu małe sklepy mogą konkurować  ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami franczyzowymi.

Materiały promocyjne dostępne w M/platform mogą być oczywiście drukowane na drukarce kolorowej i eksponowane w sklepie.
Niestety nie każdy sklep posiada kolorowe urządzenie drukujące, a co za tym idzie jest pozbawiony możliwości komunikowania informacji o promocjach promo+ do  klienta końcowego. Postanowiliśmy więc rozbudować  rozwiązanie M/platform o element  digital signage – WeriOn TV-Box. Wychodząc naprzeciw potrzebie wizualizacji materiału promocyjnego w sklepie, opracowaliśmy rozwiązanie, które umożliwia praktyczne bezobsługowe pobieranie i wyświetlanie materiałów elektronicznych promocji w atrakcyjnej formie na monitorach TV w sklepach korzystających z panelu detalisty promo+.

Więcej informacji na temat naszej oferty i rozwiązania znajduje się tutaj.

Przykładowa promocja poniżej.

Zapraszamy do kontaktu.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search