Aktualności

Popularność rozwiązania EtDruk stale wzrasta. Kolejne instalacje PSS Społem Dębica oraz Majster SA

 w Aktualności, Oprogramowanie

Pod koniec sierpnia i z początkiem września zakończyliśmy instalacje w kolejnych sklepach sieci Majster, oraz PSS Społem Dębica. Firma Majster SA zakupiła kolejną partię urządzeń wyposażonych w nasze oprogramowanie EtDruk.

To kolejne zakupy naszego rozwiązania dokonane przez firmę Majster. Obecnie nasze rozwiązanie pracuje już w większości sklepów tej sieci.

Pozytywnie zakończyły się również testy rozwiązania w pilotażowym sklepie PSS Społem Dębica.
Podjęta została decyzja o zakupie całego rozwiązania do pozostałych sklepów sieci. W przypadku PSS Społem Dębica przeprowadziliśmy prace integracyjne mające na celu dostosowanie naszego
oprogramowania do współpracy z oprogramowaniem sprzedażowym („System-Sklep” firmy informatycznej ze Skoczowa). Obsługa sklepu jest bardzo zadowolona z naszego rozwiązania.
Jego ergonomia oraz zastosowane mechanizmy synchronizacji bazy towarowej znacznie poprawiły komfort pracy i przyczyniły się do wzrostu wydajności pracy obsługi sklepu.

– Obecnie nie mamy problemów związanych z różnicą w cenie towaru znajdującego się na półce sklepowej a ceną towaru na paragonie – potwierdza personel sklepu.

Klienci są bardzo zadowoleni z nowej formy etykiety półkowej, która jest bardziej czytelna niż stosowana przez PSS do tej pory. – Natychmiastowy wydruk etykiety cenowej na drukarce mobilnej przy półce sklepowej był dla nas kluczowym elementem, który przekonał nas do zakupu rozwiązania EtDruk. Nie bez znaczenia był również fakt dokonania integracji z naszym systemem sprzedażowym, którą firma Micro-Res wykonała w bardzo krótkim czasie – mówią pracownicy sieci.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search