Aktualności

Nasze rozwiązanie do wydruku etykiet cenowych przy półce sklepowej we wszystkich sklepach Pro-One – Delikatesy Centrum

 w Aktualności, Handel, Oprogramowanie

Kolejne instalacje – kolejny zadowolony Klient.

Firma Pro-One we wszystkich swoich sklepach w Rzeszowie i okolicach zdecydowała się na instalację naszego rozwiązania EtDruk. Nasz pomysł na mobilny wydruk etykiet cenowych przy półce sklepowej bardzo dobrze sprawdza się u klienta.

Obsługa sklepu jest bardzo zadowolona z tego rozwiązania, gdyż oszczędza ono znacznie czas pracownika sklepu odpowiedzialnego za utrzymanie aktualnych cen na półkach sklepowych. Do tej pory pracownik musiał drukować etykiety na zapleczu, wracać z nimi do półek i szukać, gdzie jest towar, któremu należy zmienić cenę. Nasze rozwiązanie po zeskanowaniu etykiety z półki sklepowej umożliwia natychmiastowy wydruk na drukarce przenośnej właściwej etykiety przy półce.

Rozwiązanie bardzo dobrze spisuje się również w przypadku konieczności wydruku nowych etykiet lub zmian cen związanych z pojawieniem się nowej gazetki promocyjnej.
Innowacją tego rozwiązania jest to, że po zeskanowaniu kodu kreskowego, kolektor sam rozpoznaje różnicę w cenach. Etykieta może wtedy wydrukować się automatycznie, bez potrzeby naciskania dodatkowych klawiszy na drukarce czy kolektorze. W zależności od konfiguracji dokonanej przez personel, zamiast wydruku użytkownik może też otrzymać powiadomienie sygnałem dźwiękowym.

– To znaczna oszczędność czasu – potwierdza personel sklepu. – Możemy poświęcić więcej czasu na staranne układanie towaru na półkach. Dzięki rozwiązaniu firmy Micro-Res możemy być pewni, że w naszych sklepach ceny na półkach są zawsze aktualne i zgodne z cenami w systemie kasowym.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search