Aktualności

Kolejny artykuł na temat naszego rozwiązania który ukazał się na www.dlahandlu.pl

 w Aktualności, Oprogramowanie, Uncategorized

Oprogramowanie MR-Transfer wspomaga rozwiązania lojalnościowe w przypadku różnych systemów sprzedaży.

Dzięki współpracy partnerskiej Micro-Res i ProfitCard powstał innowacyjny i unikalny produkt – oprogramowanie MR-Transfer.

Do tej pory w przypadku różnorodnych systemów sprzedaży, zainstalowanych w sklepach, zbieranie szczegółowych danych paragonowych dla systemu lojalnościowego nie było możliwe. Dzięki  elastycznemu i uniwersalnemu rozwiązaniu, analityczne dane docierają do serwera programu lojalnościowego z dowolnego systemu sprzedaży. Umożliwiamy tym samym rozbudowę systemu lojalnościowego o dodatkowe analityki i promocje na nich bazujące. Sieciom sprzedaży, które posiadają różne systemy sprzedaży w swoich sklepach i u swoich franczyzobiorców, umożliwiamy spływ analitycznych danych do jednorodnej bazy systemu lojalnościowego w czasie rzeczywistym.

System lojalnościowy obsługiwany przez ProfitCard i Polskie e-Płatności, bazuje na sumarycznych kwotach paragonów sprzedaży, które są przekazywane do terminala płatniczego PeP, a następnie wraz z numerem karty klienta przekazywane do serwera ProfitCard. Obecnie przesyłane dane nie zawierają danych szczegółowych, dotyczących pozycji paragonowych. Firma Micro-Res dostarcza narzędzie, które umożliwia wysyłkę danych paragonowych z dokładnością do pojedynczej pozycji paragonowej, co znacząco poszerza możliwości systemów lojalnościowych tworzonych przez firmę ProfitCard i Polskie e-Płatności.

Czytaj więcej…

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search