Aktualności

PSS „GÓRNIK” W BRZESZCZACH usprawnia pracę sklepów i wprowadza udogodnienia dla pracowników – EtDruk

 w Aktualności

EtDruk w kolejnej sieci PSS Społem.

Nasze rozwiązanie zdobywa uznanie i staje się coraz bardziej popularne w PSS Społem.

Pozytywnie zakończyły się testy naszego rozwiązania EtDruk w pilotażowym sklepie PSS SPOŁEM „GÓRNIK” w Brzeszczach. Zakupione u nas urządzenia i oprogramowanie EtDruk współpracuje w przypadku tej realizacji z oprogramowaniem sprzedażowo magazynowym KC-Firma.

Rozwiązanie sprawuje się dobrze i pracuje bardzo stabilnie. Przetestowana została różnicowa transmisja danych, która znacznie przyśpiesza wymianę danych pomiędzy systemem sprzedażowym a kolektorem danych.  Obsługa sklepu jest bardzo zadowolona z naszego rozwiązania. Ergonomia rozwiązania oraz zastosowane mechanizmy synchronizacji bazy towarowej kolektora znacznie poprawiły komfort pracy i przyczyniły się do wzrostu wydajności pracy obsługi sklepu.

– Obecnie nie mamy problemów związanych brakiem zgodności ceny towaru znajdującego się na półce sklepowej z ceną towaru na paragonie – potwierdza personel sklepu testowego. Klienci są zadowoleni z nowej czytelnej formy etykiety półkowej.
– Do testów rozwiązania EtDruk przekonała nas rozbudowaną funkcjonalność rozwiązania oraz  pozytywne opinie od innych spółdzielni PSS Społem gdzie rozwiązanie już pracuje od jakiegoś czasu.
Przy podjęciu decyzji zakupowej nie bez znaczenia była udana współpraca z firmą Micro-Res podczas  uruchamiania pilotażu rozwiązania.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search