Aktualności

MR-Transfer – Nasze nowe rozwiązanie wspomaga pracę Programu Lojalnościowego oferowanego przez ProfitCard.

 w Aktualności, Oprogramowanie

Dzięki współpracy partnerskiej z ProfitCard stworzyliśmy innowacyjny i unikalny produkt – oprogramowanie MR-Transfer.

Opis problemu

System lojalnościowy obsługiwany przez ProfitCard i Polskie e-Płatności, bazuje na sumarycznych kwotach paragonów sprzedaży, które są przekazywane do terminala płatniczego PeP, a następnie wraz z numerem karty klienta przekazywane do serwera ProfitCard. Obecnie przesyłane dane nie zawierają danych szczegółowych, dotyczących pozycji paragonowych. Firma Micro-Res dostarcza narzędzie, które umożliwia wysyłkę danych paragonowych z dokładnością do pojedynczej pozycji paragonowej, co znacząco poszerza możliwości systemów lojalnościowych tworzonych przez firmę ProfitCard.

Korzyści z wdrożenia rozwiązania są następujące:

  • scentralizowane zarządzanie regułami promocyjnymi (brak konieczności ustawiania reguł promocyjnych na każdym sklepie osobno!)
  • dodatkowe możliwości promowania za zakup towarów, szersze możliwości konstruowania sposobu naliczania punktów, z dokładnością do pojedynczych pozycji, grup towarowych,
  • śledzenie reguł, z uwzględnieniem towarów wykluczonych,
  • możliwość zbierania danych z różnych systemów sprzedaży, używanych w sklepach sieci,
  • aktualizacja sald punktowych, uwzględniająca zwroty towarów,
  • zawsze aktualne dane (online) w systemie lojalnościowym,

Należy pamiętać o tym, że do tej pory w przypadku różnorodnych systemów sprzedaży, zainstalowanych w sklepach, zbieranie szczegółowych danych paragonowych dla systemu lojalnościowego nie było możliwe. Dzięki naszemu rozwiązaniu, analityczne dane docierają do serwera ProfitCard. Umożliwiamy tym samym rozbudowę systemu lojalnościowego o dodatkowe analityki i promocje na nich bazujące. Nasze rozwiązanie jest już instalowane w sklepach jako wsparcie dla ogólnopolskiego programu lojalnościowego „Społem znaczy razem”.

Kolejne instalacje zostały już uruchomione dla programów  „Zyskuję z Chatą” (sieć „Chata Polska„), oraz części sklepów sieci „SPAR„.

Recommended Posts

Start typing and press Enter to search